نرمکن سیلیکونی میکرو هیدروفیل MEGASOFT WT-90

نرمکن سیلیکونی میکرو هیدروفیل MEGASOFT  WT-90

MEGASOFT WT-90

نرمکن سیلیکونی میکرو هیدروفیل کنس

 

 MEGASOFT WT-90 يک نرم کن آبدوست با اثر نرم کنندگی عالی و درصد اکتیو بالا میباشد که زيردست بی نظيری به کالا می دهد و خاصيت آبدوستی قابل توجهی به کالای آبگريز می بخشد. برخلاف برخی از نرم کن ها که فقط بر روی يک دسته از الياف تأثير دارند، اين نرم کن بر روی انواع الياف و منسوجات قابل استفاده است و اثر معجزه آسايی دارد.

 

نوع محصول :                 نرم كن سيليكوني هیدروفیل(میکروامولسيون)

ساختار شيميايي :          پلی اتر آمينو فانکشِنال سيليکون

شكل ظاهري:                 بصورت مایع شفاف

pH  :                               بين 5-5.5

ماهيت يوني :                  کمی کاتيونيک

درصد مواد :                   حدود 30-34%

اکتیویته سیلیکون:         حدود 85-80%

پایداری :                        در محیط های اسیدی و نمکی ضعیف پایدار می باشد.

حلاليت در آب :              درآب به ميزان نامحدود محلول مي باشد.

 

خواص:

1- MEGASOFT WT-90 به دليل پايداري در برابر تغيير دما، pH و تنش هاي برشي، در ماشين هاي رنگرزي و تكميل قابل استفاده مي باشد.

2- MEGASOFT WT-90 به خاطر بهبود زيردست و طبيعت آبدوستِ خود، راحتی منسوجات را هنگام پوشيدن به ميزان قابل توجهی بهبود می بخشد.

3- خواص آبدوستی كالا به دليل آرايش يافتگی خاص MEGASOFT WT-90 بر روی سطح ليف ايجاد مي گردد که اين خاصيت، منجر به انتقال نامحدود رطوبت درون کالا می شود. همچنين با ايجاد زيردستی عالی،  با ديگر نرم کن های سيليکونی با کيفيت بالا برابری می کند.

4- اين نرم کن به خصوص برای استفاده در منسوجات بی بافت و کالاهای کرکی حلقوی مناسب است.

5- MEGASOFT WT-90 نسبت به گلايکول- پلی سيلوکسان ها و پلی سيلوکسان های چهار عاملی، پيوند قوی تری با سطح ليف برقرار می کند که سبب قابليت رمق کشی بهتر و مقاومت آن در برابر شستشو می شود.

6- MEGASOFT WT-90 می تواند حتی به کالاهای بسيار آبگريز، خاصيت ترشوندگیِ آنی و خود به خود بدهد. به عنوان مثال در مورد کالاهای آبگريزی مانند پلی استر، با استفاده از اين ماده بهبود بی نظيری در خواصِ ترشوندگی مشاهده می شود.

7- اين نرم کن، به کالاهای بافته شده و پوشاک کشباف، نرمی ابريشم مانند، خاصيت پُری کامل، انعطاف پذيری، و زيردست صاف و يکنواخت می دهد.

8- زمانی که MEGASOFT WT-90 تحت شرايط نرمال استفاده شود، هيچ اثر منفی بر سفيدی ندارد و شيدِ رنگی و ثبات کالای رنگرزی شده را نيز تحت تأثير قرار نمی دهد.

9- اين نرم کن می تواند در روش های آغشته سازی (پد) و رمق کشی، به تنهايی يا همراه با نرم کن های آلی،واکس های پلی اتيلن، و ديگر مواد تکميلی به کار رود.

 

نكته مهم: MEGASOFT WT-90 جهت فيكسه شدن و تشكيل پليمر احتياج به عمليات حرارتي ندارد و خشك كردن كالا با هر دمايي باعث ايجاد نرمي و زير دست مورد نظر بصورت دائمي مي گردد.

شرايط نگهداري: در دماي 5-40 درجه سانتيگراد و رطوبت نسبي 30-65 درصد قابل نگهداري
مي باشد.

مدت نگهداري : بهترين مدت استفاده 5 ماه از تاريخ توليد مي باشد. پس از سپری شدن این مدت، قبل از مصرف تست گردد. توصیه می شود  MEGASOFT WT-90 را در دمای اتاق نگهداری نمایید.

 

هشدار:

1- اين محصول نسبت به يخ زدگي حساس مي باشد، به همين جهت بايد از يخ زدن آن جلوگيري شود. در صورت يخ زدگي آنرا در محیط گرم قرار داده و سپس دوباره ميكس كنيد.

2- تمامي نرمكنهاي سيليكوني نسبت به محيط قليايي حساس مي باشند. محيط قليايي باعث لخته شدن و غير فعال شدن نرمكنهاي سيليكوني مي شود.

 

**برای دریافت بروشور تخصصی و اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید.

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه
همه حقوق این سایت متعلق به نساجان - nasajan می باشد طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت شرکت شما
ثبت آگهی شما
تماس با ما