نرمکن سیلیکونی میکرو امولسیون MEGASOFT NS-Conc

نرمکن سیلیکونی میکرو امولسیون MEGASOFT  NS-Conc

.MEGASOFT NS-Conc

نرمکن سیلیکونی میکرو امولسیون کنس

 

 .MEGASOFT NS-Concيك نرم كن سيليكوني کنس بسیار قوی با اثر نرم كنندگي فوق العاده است و در عين حال کمی نیز دارای خاصیت عمق دهندگي رنگ  نيز مي باشد.در ساخت این نرمکن از نوعی روغن سیلیکون با اکتیویته و عدد آمین بالا استفاده شده است همچنین داراي سطح فعالهاي نانيونيك است كه به منظور خاص و براي ساخت ميكروامولسيونها از آنهااستفاده مي گردد، بنابراين كمترين اثرات جانبي را ايجاد مي نمايد.

 

نوع محصول :                 نرم كن سيليكوني (میکروامولسيون)کنس

ساختار شيميايي :             آمينواتيل آمينوپروپيل پلي دي متيل سيلوكسان

شكل ظاهري:                  بصورت ژله شفاف (در دمای 25°c )

pH  :                            بين 5-5.5

ماهيت يوني :                  نانيونيك

درصد مواد :                   حدود 37-40%

اکتیویته سیلیکون:             حدود 80-85%

پایداری :                        در محیط های اسیدی و نمکی ضعیف پایدار می باشد.

حلاليت در آب :                درآب به ميزان نامحدود محلول مي باشد.

 

خواص:

1- از خصوصيات ويژه اين نرمكن اين است كه از آن مي توان براي نرم كردن فوق العاده (Inner softness) تمامي انواع الياف و پارچه شامل پنبه، ويسكوز، پلي استر، نايلون وترکیبات آنها، در روش پد رول استفاده نمود و به زير دست عالي (surface  smoothness)دست يافت.

2- از این ماده می توان با افزودن آب تا میزان 3-5 برابر  و اسید (0.5 سی سی بر لیتر) برای ساخت نرمکن های سیلیکونی با درصد پایین و آماده مصرف در کارخانجات استفاده نمود.روش ساخت آن نیز بدین صورت است که ابتدا آب با دمای بین 35-40 درجه سانتی گراد به میزان لازم(2-4 برابر میزان نرمکن) در داخل یک میکسر یا هم زن با دور آرام ریخته سپس به میزان 0.5 سی سی بر لیتر به آن اسید استیک اضافه نموده و آهسته آهسته نرمکن با میزان مشخص به آن اضافه و بین 5-15دقیقه با دور آرام میکس میکنیم.

3- .MEGASOFT NS-Conc می تواند به عنوان یک After treatment براي سيرتر نمودن پارچه رنگرزی شده مورد استفاده قرار گیرد. با استفاده از این نرمکن شما می توانید تا حدودی به عمق رنگ بیافزایید.

4- داراي اثر دائمي (Permanent) مي باشد و با شستشو و سايش اثر نرم كنندگي آن از بين نمي رود.

5- تا حدودی داراي خاصيت آنتي استاتيك بوده وبه پارچه خاصيت آنتي استاتيكي دائمي مي دهد كه براي منسوجات داراي الياف مصنوعي ايده آل مي باشد.

6- به خاطر ماهیت خاص و ویژه .MEGASOFT NS-Conc می توان آن را به راحتی با هر نوع سطح فعالی با اطمینان کامل مصرف نمود، بدون آن که کمپلکس غیر فعال ایجاد نماید.

7- علاوه بر اثر نرم كنندگي از آن به عنوان يك لوبريكنت (روان كننده) نيز مي توان استفاده كرد.

هشدار:

1- اين محصول نسبت به يخ زدگي حساس مي باشد، به همين جهت بايد از يخ زدن آن جلوگيري شود. در صورت يخ زدگي آنرا در محیط گرم قرار داده و سپس دوباره ميكس كنيد.

2- تمامي نرمكنهاي سيليكوني نسبت به محيط قليايي حساس مي باشند. محيط قليايي باعث لخته شدن و غير فعال شدن نرمكنهاي سيليكوني مي شود.

مدت نگهداري : بهترين مدت استفاده 5 ماه از تاريخ توليد مي باشد. پس از سپری شدن این مدت، قبل از مصرف تست گردد. توصیه می شود .MEGASOFT NS-Conc را در دمای اتاق نگهداری نمایید.

 

**برای دریافت بروشور تخصصی و اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید.

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه
همه حقوق این سایت متعلق به نساجان - nasajan می باشد طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت شرکت شما
ثبت آگهی شما
تماس با ما