آنزیم آهارگیر BIOZYME 1800L

آنزیم آهارگیر BIOZYME  1800L

BIOZYME 1800L

آنزيم آهارگیر (کنس)

 

BIOZYME 1800L  آنزيمي است تغليظ شده و مقاوم در برابر يونهاي موجود در محلول،‌ كه جهت زدودن آهارهاي نامحلول در آب (نظير انواع نشاسته ها) از سطح پارچه مورد استفاده قرار مي گيرد.

 

ساختار شيميايي:              آنزیم آلفا آمیلاز

شكل ظاهري :                  مايع قهوه ای رنگ

اکتیویته :                         NAU/g 900

pH :                               5.5-6.5

حلالیت:                             به هر نسبتی در آب قابل حل می باشد.

 

خواص:

آهار موجود در پارچه جهت عمليات رنگرزي،‌ چاپ، و يا تكميل زائد بوده و بايستي توسط آنزيم قبل از عمليات فوق از سطح منسوج زدوده شوند. با استفاده از اين آنزيم، ساختمان زنجيره اي نشاسته بدون رسيدن صدمه اي به سولز، در هم شكسته شده و به زنجيره هاي كوتاه تر محلول در آب مبدل مي گردد.  

 

شرایط نگهداری:     

BIOZYME 1800L را باید در دمای 5-25درجه سانتیگراد (ºF77-32)، در بسته بندی بدون شکستگی و در محیط خشک و دور از نور خورشید نگهداری نمود. نگهداری به مدت زمان طولانی تر و در شرایطی به جز شرایط ذکر شده از قبیل درجه حرارت  بالاتر یا رطوبت بیشتر،‌ ممکن است سبب افزایش مقدار مصرف شود.

تماس طولانی با آنزیم ها ممکن است حساسیت زا باشد و سبب تحریک پوست، چشم، و مخاط بینی شود. بنابراین هنگام جابجایی و استفاده از آنها باید نکات ایمنی از قبیل استفاده از پوشاک، دستکش، و عینک محافظ را رعایت نمود.

 

مدت نگهداري : چنانچه در شرایط توصیه شده نگهداری شود، بهترین مدت زمان مصرف آن 3 ماه از تاریخ تحویل می باشد.توصیه می شود  BIOZYME 1800L را در دمای اتاق نگهداری نمایید.

 

**برای دریافت بروشور تخصصی و اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید.

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه
همه حقوق این سایت متعلق به نساجان - nasajan می باشد طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت شرکت شما
ثبت آگهی شما
تماس با ما