نرمکن سیلیکونی میکرو امولسیون MEGASOFT NT-Conc

نرمکن سیلیکونی میکرو امولسیون MEGASOFT  NT-Conc

MEGASOFT NT-Conc.

نرمکن سیلیکونی میکرو امولسیون کنس

 

 MEGASOFT NT-Conc.يك نرم كن سيليكوني کنس بسیار قوی با اثر نرم كنندگي فوق العاده است و در عين حال کمی نیز دارای خاصیت عمق دهندگي رنگ  نيز مي باشد.در ساخت این نرمکن از نوعی روغن سیلیکون با اکتیویته و عدد آمین بالا استفاده شده است همچنین داراي سطح فعالهاي نانيونيك است كه به منظور خاص و براي ساخت ميكروامولسيونها از آنهااستفاده مي گردد، بنابراين كمترين اثرات جانبي را ايجاد مي نمايد.

 

نوع محصول :                 نرم كن سيليكوني (میکروامولسيون)کنس

ساختار شيميايي :             آمينواتيل آمينوپروپيل پلي دي متيل سيلوكسان

شكل ظاهري:                  بصورت مایع عسلی شفاف و ویسکوز (در دمای 25°c )

pH  :                            بين 5-5.5

ماهيت يوني :                  نانيونيك

درصد مواد :                   حدود 35-38%

اکتیویته سیلیکون:             حدود 75-80%

پایداری :                        در محیط های اسیدی و نمکی ضعیف پایدار می باشد.

حلاليت در آب :                درآب به ميزان نامحدود محلول مي باشد.

 

خواص:

1- از خصوصيات ويژه اين نرمكن اين است كه از آن مي توان براي نرم كردن فوق العاده (Inner softness) تمامي انواع الياف و پارچه شامل پنبه، ويسكوز، پلي استر، نايلون وترکیبات آنها، در روش پد رول استفاده نمود و به زير دست عالي  (surface  smoothness)دست يافت.

2- از این ماده می توان با افزودن آب تا میزان 3-5 برابر  و اسید (0.5 سی سی بر لیتر) برای ساخت نرمکن های سیلیکونی با درصد پایین و آماده مصرف در کارخانجات استفاده نمود.روش ساخت آن نیز بدین صورت است که ابتدا آب با دمای بین 35-40 درجه سانتی گراد به میزان لازم(2-4 برابر میزان نرمکن) در داخل یک میکسر یا هم زن با دور آرام ریخته سپس به میزان 0.5 سی سی بر لیتر به آن اسید استیک اضافه نموده و آهسته آهسته نرمکن با میزان مشخص به آن اضافه و بین 5-15دقیقه با دور آرام میکس میکنیم.

3- MEGASOFT ®NT-Conc. می تواند به عنوان یک After treatment براي سيرتر نمودن پارچه رنگرزی شده مورد استفاده قرار گیرد. با استفاده از این نرمکن شما می توانید تا حدودی به عمق رنگ بیافزایید.

4- داراي اثر دائمي (Permanent) مي باشد و با شستشو و سايش اثر نرم كنندگي آن از بين نمي رود.

5- تا حدودی داراي خاصيت آنتي استاتيك بوده وبه پارچه خاصيت آنتي استاتيكي دائمي مي دهد كه براي منسوجات داراي الياف مصنوعي ايده آل مي باشد.

6- به خاطر ماهیت خاص و ویژه MEGASOFT®NT-Conc. می توان آن را به راحتی با هر نوع سطح فعالی با اطمینان کامل مصرف نمود، بدون آن که کمپلکس غیر فعال ایجاد نماید.

7- علاوه بر اثر نرم كنندگي از آن به عنوان يك لوبريكنت (روان كننده) نيز مي توان استفاده كرد.

هشدار:

1- اين محصول نسبت به يخ زدگي حساس مي باشد، به همين جهت بايد از يخ زدن آن جلوگيري شود. در صورت يخ زدگي آنرا در محیط گرم قرار داده و سپس دوباره ميكس كنيد.

2- تمامي نرمكنهاي سيليكوني نسبت به محيط قليايي حساس مي باشند. محيط قليايي باعث لخته شدن و غير فعال شدن نرمكنهاي سيليكوني مي شود.

مدت نگهداري : بهترين مدت استفاده 5 ماه از تاريخ توليد مي باشد. پس از سپری شدن این مدت، قبل از مصرف تست گردد. توصیه می شود MEGASOFT NT-Conc. را در دمای اتاق نگهداری نمایید.

 

**برای دریافت بروشور تخصصی و اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید.

دیدگاه خود را بنویسید

فرستادن دیدگاه
همه حقوق این سایت متعلق به نساجان - nasajan می باشد طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت شرکت شما
ثبت آگهی شما
تماس با ما